
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 7 - Jul 12
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
Warwick White Lady 2023In 1964 werd de farm overgenomen door wijnmaker Norma Ratcliffe en haar man Stan. Het duurde 20 jaar voordat de eerste Warwick wijn op de markt kwam, in 1984 werden de vintage van La Femme Bleu Cabernet Sauvignon uitgebracht. In de jaren daarna bottelde Warwick de allereerste Cape Blend ter wereld, won meerdere internationale wijnprijzen, verscheen op een aantal van s werelds meest prestigieuze wijnkaarten en werd zelfs gekozen door James Bond tijdens
In 1964 werd de farm overgenomen door wijnmaker Norma Ratcliffe en haar man Stan. Het duurde 20 jaar voordat de eerste Warwick wijn op de markt kwam, in 1984 werden de vintage van La Femme Bleu Cabernet Sauvignon uitgebracht. In de jaren daarna bottelde Warwick de allereerste Cape Blend ter wereld, won meerdere internationale wijnprijzen, verscheen op een aantal van ’s werelds meest prestigieuze wijnkaarten en werd zelfs gekozen door James Bond tijdens een van diens avonturen. Eigenlijk heeft Warwick Estate zich ontwikkeld op eenzelfde manier als een wijnstok, door decennium na decennium, dankzij zorgvuldige planning, snoei en volharding. Met het oog op de toekomst werd in 2018 het naastgelegen Uitkyk landgoed aangekocht. Met een team vol internationaal ervaren mensen werd begonnen aan een nieuw hoofdstuk van de geschiedenis van Warwick. ‘
Het landgoed is gelegen in de uitlopers en op de middenhelling van de Simonsberg, op hoogtes variërend van 240 tot 360 meter boven zeeniveau. Zowel de hoogte als de zeebries zijn een verkoelde factor. Dankzij de verscheidenheid aan hellingen, ligging en grondsoorten staat op de Warwick-wijngaarden een mix van klassieke Bordeaux-druivensoorten aangeplant, aangevuld met Zuid-Afrikaanse getrouwen zoals Pinotage en Chenin Blanc. Cabernet Sauvignon is het meest aangeplante ras, gevold door Sauvignon Blanc en Cabernet Franc.
Voor de chardonnay-druif is de ligging van de wijngaarden, wat hoger op de uitlopers van de Simonsberg, al even ideaal. De druiven kunnen daardoor een combinatie ontwikkelen van frisheid en kracht. De druiven worden geoogst van mooie stukken wijngaard, waar 3000 stokken per hectare staan aangeplant. Het levert een wijn op met een uitzonderlijke kracht en diepte, die het verdient om op mooi Frans eiken te rijpen. De wijn gist op vat, en voor de rijping wordt een mengsel gebruikt van nieuwe en gebruikte vaten: een kwart is nieuw, een kwart een keer gebruikt en de rest van de vaten is drie of vier keer gebruikt. De lie, de dode gistcellen, worden wekelijks door de wijn geroerd –bâttonage- om de wijn meer diepte en complexiteit te geven. Het resultaat is een Chardonnay met een Bourgondische allure!
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy